برندینگ چیست؟ چرا باید با آن آشنا باشیم؟

0
92
برندینگ

برندینگ چیست؟

آشنایی با اصطلاح آن

برندینگ ایجاد یک دید کلی مثبت از یک کمپانی یا شرکت در ذهن مشتریان است که شامل طراحی لوگو و طراحی و  موضوع حوزه ای که شرکت فعالیت دارد و تبلیغات و خدمات به مشتریان و … میشود. باعث میشود مشتریان با دیدن طرح لوگو یا شنیدن اسم کمپانی تمام اطلاعاتی که از آن داشته اند به یاد داشته باشند و از خدمات یا محصولاتشان استفاده کنند. یک برندینگ منحصر به فرد, تک بودن برند و متمایز با رقبا باعث نگهداری مشتری ها و سودآور بودن کمپانی را به دنبال دارد.

برندینگ

برندینگ باید با برنامه ریزی کامل و محاسبه شده از قبل انجام شود. یعنی قبل از تبلیغ کردن و به فروش گذاشتن محصولات و شروع به کار انجام شود. یک برندینگ باید ساده و به یاد ماندنی باشد که تماشاگران را مورد هدف قرار دهد.  شرح دهنده  بیزنس شماست پس صادقانه ترین و تأثیرگذارترین شعارها و لوگو و تصاویر را استفاده نمایید که اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

برندینگ

استفاده از یک تن صدا ماندگار در تبلیغات و تگ لاین (شعار=sologan) که با معنا و مفهوم پایدار و به یادماندنی نیز میتواند  تأثیرگذار باشد.

برندینگ

برای مشاوره رایگان و استفاده از خدمات ویستا وب با ما در تماس باشید.

شماره های تماس: 02122012450 | 02122050532

آدرس ایمیل:  info@vistawebco.com

ایمیل پشتیبانی: support@vistawebco.com

برندینگ

مقاله برندسازی

در دنیای واقعی هیچکس به منابع نامحدود، بازارهای بی رقیب، محصولات و خدمات کامل و بدونِ عیب دسترسی ندارد و هیچ قدرِمطلقی وجود ندارد تا کاری کند که مشتریان همانگونه‌ای فکر کنند که شما می‌خواهید. لذا با وجود تمامِ این محدودیت‌ها و حقایق، شرکت‌ها نیاز به هنری به نام برندینگ دارند تا بتوانند مشتریان را با خود همراه کنند.

بر همین اساس و در مسیر توسعه برندینگ و بازاریابی باید هزینه کرد؛ مگر می‌شود بدون هزینه کردن، مخاطبین به برند شما توجه کرده و به هویت برند شما پی ببرند!

(برای دیدن مقاله کامل کلیک کنید)

ارسال یک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید