چگونه بازاریابی اینترنتی داشته باشیم؟

0
380
چگونه بازاریابی اینترنتی داشته باشیم؟

چگونه بازاریابی اینترنتی داشته باشیم؟

بازایابی اینترنتی نوعی از بازایابی می باشد که به دلیل آنکه ماندگاری و فراگیری بسیار بالایی دارد جایگاه خاصی در بین عموم پیدا کرده است.

در واقهع با استفاده از علم اینتنت شما می توانید محصولات خود را به صورت گسترده تری عرضه نمایید و در مقابل فروش بیشتری را نیز به دست آورید.

بازاریابی اینترنتی در واقع همان تبلیغات اینترنتی می باشدو بسیاری از افراد با پرداخت هزینه ماهیانه به یک سایت محصول خود را در سایت تبلیغ می کنند اما پیشنهاد به کاسبان و مشاغل این است که به جای هزینه سرسام آور ماهیانه، خود به فکر ایجاد یک سایت باشند تا بتوانند به صورت حرفه ای تر شغل خود را به جامعه بزرگ اینترنت معرفی نمایند.

یازاریابی اینترنتی یا همان اینترنت مارکتینگ به این معنا می باشد که از تمامی ابزارهای دیجیتال در دسترس مانند وب سایت، اپلیکیشن، ادورز مارکتینگ، شیکه های اجتماعی، سئو  برای پیشبرد  هدف معین بازاریابی اینترنتی و بالا بردن فروش و برند سازی استفاده شود.

همانطور که میبینیم، امروزه دنیای اکثر افراد در با همین قضای مجازی رقم می خورد. بسیاری از افراد هم وقتی گستردگی فضای مجازی مجازی را دیدند کسب و کار خود را به همین قضا منتقل کردند و تمامی فنون و شیوه های لازم را برای افزایش فروش خود به کار بردند و فروش خود را به چندین برابر رساندند. در واقع این صاحبان کسب و کار متوجه شدند که دیگر جایی پر جمعیت تر از اینترنت نیست به همین دلیل بساط خود را در این فضا پهن کردند و به نمایش گذاشتند.

در کنار این افراد بسیاری هم هستند که آشنایی چندانی با فضای مجازی و اینترنت ندارند و در زمینه فروش از رقبای خود عقب افتاده اند، ما در این مطلب هر آنچه مربوط به بازایابی اینترنتی یا همان بازاریابی آنلاین هست توضیح می دهیم.

بازاریابی اینترنتی ،اینترنت مارکتینگ، بازاریابی آنلاین یا آنلاین مارکتینگ همه به یک معنا می باشند و در واقع یک روش بازاریابی می باشد که در آن از ابزار ها و رسانه های آنلاین و اینترنتی استفاده می کنند.

برای بازاریابی اینترنتی روش ها بسیاری وچجود دارد اما در این مطلب ما روش ها ی رایج و اصلی را برای شما عزیزان معرفی می نماییم.

اولین نوع تبلیغات در اینترنت تبلیغات بصری می باشد. تبلیغات بصری در اینترنت چیست؟

برای بسیاری از ما پیش آمده است که وارد سایت ها و وبلاگ ها شده ایم و در گوشه های آن تبلیغات بسیاری دیده ایم. این نمونه تبلیغات تبلیغات بصری می باشند که اغلب در سایت های پر بازدید قابل مشاهده هستند.

تبلیغ با ایمیل برای بازاریابی اینترنتی:

همانطور که از نامش پیداست در این روش تبلیغات اینترنتی برای مخاطبان فرستاده می شود.

بازاریابی درون گرا:

بازاریابی درون گرا نوعی از بازاریابی می باشد که کلی تر از مدل آنلاین می باشد. در بازاریابی درون گرا مشتریان با استفاده از محتوا ، مطالب و مقالات رایگانی که شما در اختیار آنها قرار می دهید، جذب شما می شوند.

همانطور که گفتیم نوع رایج آن بازار یابی محتوایی می باشد.

بازاریابی با استفاده از موتورهای جستجو (SEM)

بسیاری از کمپانی ها و شرکت های بزرگ یک بودجه ای را به شرکت گوگل می دهند تا بتوانند در جستجوی یک عبارت کلیدی و مهم کسب و کار خود گزینه اول برای انتخاب باشند.

این نوع بازاریابی را بازاریابی اب استفاده از موتوهای جستجو می گویند. موتور جستجو بعد از این که شما را در لینک اول خود قرار داد، به ازای هر کلیک ، یک مبلغی را از شما می گیرد. مبلغی که به ازای هر کلیک از فرد گرفته با توجه به درجه سختی، میزان جست و جو و … متغیر می باشد. یک نکته قابل توجه این است که شما با پرداخت این بودجه به شرکت گوگل می توانید تعیین کننده این باشید که  در چه ساعت و در چه روزی ، از چه موقعیتی کاربران بتوانند وب سایت شما را مشاهده نمایند.

علم سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO)

با استفاده از علم سئو شما می توانید کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را در نتایج اولیه موتورهای جست و جوی گوگل قرار دهید.

علم سئو یکی از علوم گسترده در علوم اینترنتی می باشد که بسیاری از افراد دارای کسب و کار اینترنتی به دنبال یادگیری آن می باشند. در واقع با یادگیری علم سئو به راحتی می توانید بدون هیچ هیزینه کسب و کار خود را به تمامی افراد در زمینه کاری خود معرفی کنید.

با این کار دیگر نیازی نیست که به ازای هر کلیک هزینه کنید . تنها برای این که کملمات کلیدی خود را به لینک های اول برسانید کافی است به مدت ۶ ماه بر روی مطالب و سایت خود علم سدو را پیاده کنید.

این روش نیازمند نیروی متخصص می باشد با داشتن نیرو متخصص در زمینه سئو به موقع می توانید نتیجه بگیرید و بر روی ماندگاری نتایج خود حساب کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید