مرسدس بنز برند برتر خودرو

0
257

جایگاه برند مرسدس بنز در رتبه بندی جهانی

بر اساس آمار سازمان بین المللی، مرسدس بنز  برند برتر  خودرو های تشریفاتی در دنیا است. عوامل تاثیرگذار بر نتایج بررسی های این سازمان بین المللی عبارتند از شاخصه های مالی، میزان تاثیر برند بر پروسه خرید تصمیم گیرندگان، روش ها و ابزار های مرتبط با برند که بر آینده شرکت و درآمد آن تاثیر می گذارد. زیبایی، خلاقیت و منعطف بودن از دلایل تاثیرگذار بر انتخاب بنز به عنوان برند برتر خودرو می باشد.

مرسدس بنز

دلایل برتری مرسدس بنز

اگرچه مرسدس بنز برندی اصیل و قدیمی است، آنچه سبب ماندگاری آن در بین برندهای برتر جهان شده است، به روز رسانی و خلاقیت در محصولات است. گفتنی است این کمپانی برای خود استاندارهای ویژه دارد و دائما آن ها را به روز می کند. به عبارت دیگر یک کمپانی خودروسازی خود وضع کننده استانداردهای این صنعت است. اما قطعا قضیه پبپیشرفت و ماندگاری این برند چیزی فراتر از تکنوژی می باشد. برند مرسدس بنز جایی در فرهنگ مردم دنیا باز کرده است. بنز در گذشت زمان تبدیل به نماد اصالت شده است.

برند برتر خودرو

تاریخچه مرسدس بنز

موسسین مرسدس بنز تنها یک برند تولید نکردند بلکه صنعت خودرو را که پیش از آن تنها از نیروی بخار بهره می برد متحول نمودند. یعنی ماشین بنزینی تولید کردند که این به معنای سرعت و مسافت بیشتر بود. مرسدس بنز از ادغام دو شرکت بنز اند سی و دایملر-موتورن-گیزلشافت پا به عرصه ظهور گذاشت. در دهه 1920 بنز وارد مسابقات اتومبیل رانی شد. در دهه 1930 این کمپانی خودروهای با موتور عقب و خودروهای کم مصرف را به بازار عرضه کرد. در دهه 1940 بنز نیز همچون تمام جهان درگیر جنگ جهانی بود و محصول جدیدی ارائه نکرد. در دهه 1950 به تولید خودرو های بسیار لوکس و امکانات بسیار پرداخت. از آن زمام تا کنون این نوآوری ها همچنان ادامه داشته است.

مدل های مختلف برند برتر خودرو

بنز سیستم نام گذاری پیچیده ای برای محصولات خود دارد. کلاس های بنز هر کدام ویژگی های مختلفی دارند. محصولات یک رده در یک کلاس با اعداد مختلف نام گذاری می شوند. همچنین تفاوت در حجم موتور و طول خودرو را به نمایش می گذارند. همچنین کلاس های اصلی یا ترکیبی را نشان می دهند. کلاس های اصلی عبارتند از:

  • کلاس A
  • کلاس E
  • کلاس S
  • کلاس SL
  • کلاس G

ارسال یک پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید